Materiał zewnętrzny

Bioslimin – kapsułki, dzięki którym odchudzanie nabiera właściwego tempa

Bioslimin to nowe kapsułki dla odchudzających się. Pomogą nam wejść w tryb intensywnego spalania tłuszczu. Często bywa, że mimo ograniczenia kalorii oraz zwiększenia codziennej dawki ruchu, waga nieubłaganie stoi w miejscu, a poziom tkanki tłuszczowej nie zmienia się lub zmienia w bardzo niewielkim stopniu. Zamiast smuklejącej z tygodnia na tydzień sylwetki, w lustrze obserwujemy wciąż tę samą pulchną figurę. Dlatego właśnie powstał Bioslimin, który dzięki unikalnej kompozycji 4 cennych składników, z jednej strony pomaga przezwyciężyć słabości, takie jak podjadanie, z drugiej strony stymuluje biologiczne procesy, których efektem jest dynamiczny rozpad tkanki tłuszczowej. Co jest tajemnicą formuły Bioslimin? Przeczytasz w tym artykule.

Jak pobudzić proces odchudzania?

Ponad 90% osób odchudzających przyznaje, że podejmowało co najmniej kila prób zrzucenia nadwagi, ale każda z nich kończyła się fiaskiem. Co zrobić, kiedy piękne, szczupłe ciało, wciąż istnieje tylko w sferze wyobraźni? Co zrobić, kiedy poczucie niezadowolenia ze swojego wyglądu ujemnie wpływa na całe nasze życie?

Najlepsze efekty w odchudzaniu przychodzą wówczas, gdy podchodzimy do kuracji w sposób wielotorowy. Większość osób, którym udało się trwale wyszczuplić sylwetkę podkreśla, że kluczem do sukcesu było połączenie diety z suplementacją i aktywnością. Oczywiście nie chodzi tutaj o drakońskie jadłospisy, które sprawiają, że ciągle chodzimy głodni, nie chodzi też o katorżnicze treningi, które zabierają mnóstwo czasu, wysysają z nas całą energię i dają potężny wycisk naszym mięśniom i stawom. Chodzi o wyeliminowanie tych najbardziej tuczących pokarmów, uczynienie swojej kuchni lekką, naturalną, dietetyczną oraz o zerwanie z siedzącym trybem życia.

Wszystkie nasze działania skierowane ku wyszczuplaniu figury powinny być prowadzone w sposób zrównoważony, zgodny z rytmem naszego organizmu, najlepiej w asyście dobrej jakości suplementu diety przyspieszającego odchudzanie, takiego jak Bioslimin, do którego powrócimy w dalszej części artykułu. Najpierw jednak warto przyjrzeć się kwestii naszych nawyków, które zazwyczaj są odpowiedzialne za tycie. Dobra informacja jest taka, że Bioslimin, dzięki zawartości wyjątkowych składników czynnych, potrafi skutecznie wspomagać nas w zwalczaniu tych zgubnych przyzwyczajeń.

Dlaczego tyję? Dlaczego waga stoi w miejscu? Sprawdź przyczyny!

  1. Nieprawidłowy bilans kaloryczny

Żeby zacząć tracić na wadze, musimy doprowadzić do deficytu kalorycznego, czyli sytuacji, w której ilość spalonych dziennie kalorii będzie wyższa niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. Ubytek rzędu 400-500 kcal jest optymalny, ponieważ z jednej strony pozwala na sukcesywną redukcję kilogramów, z drugiej zaś nie grozi wycieńczeniem, niedożywieniem i zaburzeniami funkcjonowania organizmu, co mogłoby mieć miejsce przy większym ograniczeniu kalorii, np. rzędu 1000 kcal.

Problem polega na tym, że żywność, która przeważnie stanowi bazę naszego menu, na ogół zawiera dużo więcej kalorii, niż nam się wydaje. Mała przekąska z przydrożnej budki, słodki rogal z nadzieniem czekoladowym albo garść wafelków mogą zawierać tyle kalorii, ile pełny posiłek złożony z naturalnej, zdrowej żywności.

Z tym, że ani rogalik, ani fastfoodowa przekąska nie zapewnią nam długotrwałego uczucia sytości, a jedynie sprawią, że za godzinę lub dwie znowu sięgniemy po coś do jedzenia. Taki sposób jedzenia nieuchronnie prowadzi do ciągłych nadwyżek energetycznych, a w następstwie do tycia.

Fast foody, artykuły garmażeryjne, produkty do przygotowania w 5 minut, słodycze i słone przegryzki, gotowe przekąski, alkohol, kolorowe napoje, wysoko przetworzone pieczywo i wędliny, owocowo-jogurtowe desery, a nawet mieszanki płatków śniadaniowych (musli) – wszystkie te oraz podobne produkty zawierają puste kalorie, obfitują w niekorzystne dla naszej sylwetki typy węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyjają łatwemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

  1. Za mało naturalnych, zdrowych produktów w menu, za mało posiłków dziennie

Spośród błędów żywieniowych, które sprawiają, że zamiast gubić kolejne kilogramy, tyjemy, jednym z najpowszechniejszych jest za mała ilość naturalnego, naszpikowanego cennymi składnikami ożywczymi jedzenia, a za duża ilość produktów przetworzonych. Ta dysproporcja sprawia, że nasze ciało bardzo szybko i łatwo magazynuje zapasy.

Bazowanie na przepełnionych węglowodanami produktach to prosta droga do gwałtownych wahań poziomu glukozy we krwi i „spychania” wszelkich nadwyżek cukrów do tłuszczowych rezerw. Mało tego, jeśli w towarzystwie produktów bogatych w węglowodany proste i skrobię zjadamy produkty obfitujące w tłuszcze (zwłaszcza te nasycone), jest to dodatkowy bodziec dla naszego organizmu do intensyfikacji procesu odkładania tkanki tłuszczowej. Wniosek? Zmieńmy styl jedzenia!

Jeżeli na naszym stole zaczną pojawiać się produkty naturalne, jak najmniej przetworzone, zaczniemy wygrywać naszą sylwetkę! Zdrowa żywność, wolna od niebezpiecznych tłuszczów trans, pozbawiona sztucznych cukrów oraz w przypadku produktów zbożowych – charakteryzująca się jak najniższym stopniem oczyszczenia, nie niesie ryzyka tycia, ponieważ wszystkie składniki pokarmowe w niej zawarte są na bieżąco wykorzystywane przez organizm i nic nie jest spychane do rezerw tłuszczowych.

Oczywiście, nawet w przypadku zdrowej żywności powinniśmy zachować pewien umiar i nie przekraczać ilości kalorii odpowiadającej naszemu dziennemu zapotrzebowaniu, ale z całą pewnością nie musimy się martwić, że jedząc normalnie (i nie chodząc głodnym!), przytyjemy. Można nawet powiedzieć, że wiele naturalnych produktów sprzyja gubieniu kilogramów.

Weźmy na przykład produkty białkowe (chudy nabiał, jajka, chude mięso, ryby, rośliny strączkowe) – przyspieszają metabolizm, prowadzą do nasilenia spalania kalorii (organizm musi się „więcej napracować” przy ich trawieniu).

Kolejny przykład naturalnej żywności będącej sojusznikiem odchudzania to produkty bogate w błonnik pokarmowy (np. warzywa, grube kasze, płatki zbożowe, otręby, orzechy, ziarna, pieczywo pełnoziarniste, suszone owoce). Wzmagają uczucie sytości, pobudzają pracę jelit, regulują cykl wypróżnień i przeciwdziałają wzdęciom i zaparciom (przyczyniając się tym samym do wyszczuplenia okolic brzucha), wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn, poprawiają przemianę materii, stabilizują poziom cukru we krwi i hamują ataki głodu.

Wreszcie warto wspomnieć o owocach. W wielu dyskusjach na temat diety sprzyjającej odchudzaniu owoce są kwestią sporną. Niektórzy są zdania, że ponieważ zawierają dużo cukrów prostych, są niebezpieczne dla naszej wagi. Oczywiście, jedzone w nadmiarze, mogą w pewnym stopniu przyczynić się do tycia. Ale jedzone w sposób racjonalny (np. 2 jabłka i 1 kiwi na dobę, 200 g truskawek i 2 pomarańcze na dobę, 1 grejpfrut i 2 garście wiśni na dobę), mogą nam tylko pomóc, a nie zaszkodzić!

Choć w owocach jest sporo cukrów prostych, pamiętajmy, że są to cukry naturalne, które są znacznie lepiej tolerowane przez organizm niż cukry sztuczne. Co więcej, obok cukrów prostych, w owocach jest też dużo błonnika oraz cennych enzymów, które są ważnymi sprzymierzeńcami odchudzania. Wreszcie warto pamiętać, że owoce pobudzają metabolizm, detoksykują ciało oraz stanowią prawdziwą kopalnię naturalnej energii i witalności. Takie „owocowe paliwo” dostarczane co dzień sprawia, że jesteśmy bardziej skorzy do aktywności fizycznej i słabiej odczuwamy zmęczenie, a to bardzo ważne czynniki podczas odchudzania.

Komponując na bazie wymienionych rodzajów zdrowej, naturalnej żywności jadłospis, w którym zagości 5 nie za obfitych posiłków dziennie, nasz organizm zacznie na bieżąco wykorzystywać dostarczane mu kalorie oraz stopniowo pozbywać się odłożonej dotychczas tkanki tłuszczowej.

  1. Zbyt mało aktywności fizycznej i brak wsparcia w postaci suplementów diety

Niechęć do aktywności fizycznej nie jest sporadyczną sytuacją wśród osób z nadwagą. Trudno nam się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, sport kojarzy nam się z czymś nieprzyjemnym, męczącym, nużącym, nie widzimy w swoim zasięgu takiej formy aktywności, która dawałaby nam poczucie zadowolenia… Warto jednak porzucić negatywne myśli i zacząć nieco więcej się ruszać, gdyż nic nie pomaga bardziej procesowi odkładania się tłuszczu, jak siedzący tryb życia. Jeżeli dodamy do tego nadkonsumpcję pożywienia, mamy zapewnione ciągłe przyrosty wagi ciała.

Zbyt mała ilość codziennego ruchu prowadzi do spowolnienia metabolizmu, zaburzeń trawienia, spowolnienia motoryki jelit, słabego dotlenienia tkanek, pogorszenia samopoczucia, i odwrotnie – zwiększenie aktywności szybko przynosi efekty w postaci przyspieszenia metabolizmu, sprawniejszego spalania kalorii, wyregulowania trawienia, lepszego dotlenienia i znacznej poprawy nastroju.

Jeśli chcemy zacząć szybko chudnąć i przy okazji poprawić pracę całego naszego organizmu, warto wprowadzić do codziennego grafiku zajęć taką formę aktywności, która jak najprzyjemniej nam się kojarzy i praktykować ją ok. 3-5 razy w tygodniu. Mogą to być dynamiczne spacery, jazda na rolkach lub rowerze albo ćwiczenia na stepperze przed telewizorem, obojętne. Grunt to wprowadzić trochę dodatkowego ruchu parę razy w tygodniu.

Błędem popełnianym przez znaczną cześć odchudzających jest także niekorzystanie ze wsparcia w postaci suplementacji. Tymczasem odpowiednio skomponowany preparat może nie tylko obudzić w nas chęć do aktywności, ale również zatrzymać blokujący spadki wagi nadmierny apetyt.

Silnie działającym, a zarazem bezpiecznym dla organizmu antidotum na zbędne kilogramy jest Bioslimin. Jego unikalny, silny skład jest gwarantem systematycznych spadków wagi, nawet rzędu 7-9 kg miesięcznie.

Bioslimin – skład trafiający w potrzeby osób chcących schudnąć!

Wielokierunkowo działający suplement, który jednocześnie pomaga kontrolować dietę, pobudza do aktywności, dba o dobry nastrój i utrzymanie wysokiej motywacji do odchudzania oraz stymuluje metabolizm i nasila spalanie tłuszczu, to klucz do skutecznego pozbycia się nadwagi. Analizując sposób działania poszczególnych komponentów Bioslimin, można w 100% stwierdzić, że suplement spełnia wszystkie te cechy, zatem jest efektywną metodą na odchudzanie. Oto jego składniki:

Berberyna – po pierwsze, przyspiesza rozpad skumulowanej tkanki tłuszczowej. Po drugie, reguluje gospodarkę węglowodanową w organizmie, zapobiega gwałtownym skokom cukru, co jest kluczowym czynnikiem niezbędnym do uruchomienia procesu redukcji tłuszczu. Dzięki berberynie wraz ze stabilizacją poziomu glukozy we krwi, znika zjawisko silnego ssania w żołądku pojawiającego się niedługo po posiłku i nieposkromionej chęci jedzenia. Składnik pomaga nam okiełznać apetyt, pozbyć się nawyku podjadania i zmniejszyć kaloryczność jadłospisu.

Ekstrakt z Bacopa monnieri i ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – jedne z najlepszych adaptogenów, które chronią nas przed stresem i depresją, poprawiają nastrój i wzmagają motywację do działania. Dzięki tym dwóm cennym komponentom Bioslimin nasze samopoczucie poszybuje w górę, będziemy pełni witalności i energii, będziemy odporniejsi na zmęczenie psychofizyczne i przygnębienie, a także będziemy bardziej ochoczo podchodzić do walki o nową sylwetkę.

Acetyl L-karnityna – udoskonalona o dodatkowe działania wersja L-karnityny. Acetyl L-karnityna dodatnio wpływa zarówno na proces spalania tłuszczu, jak i na procesy kognitywne (np. koncentrację, pamięć, kojarzenie, wydajność intelektualną). Usprawnia pracę naszego mózgu, poprawia samopoczucie i dba o równowagę wewnętrzną, a jednocześnie „rozprawia się” z nadprogramowymi kilogramami, nasilając przekształcanie zmagazynowanego tłuszczu w energię (a tym samym stymulując rozpad tkanki tłuszczowej).

Dlaczego warto odchudzać się z Bioslimin?

Dlaczego warto odchudzać się Z Bioslimin? Odpowiedź jest prosta – bo przyspiesza spadki wagi i eliminuje wszelkie przeszkody, jakie napotyka osoba walcząca z kilogramami.

5 efektów działania Bioslimin, dzięki którym stanie się on twoim ulubionym suplementem na odchudzanie:

  • dodaje energii, wzmaga motywację do odchudzania,
  • poprawia nastrój, koi nerwy, jest strażnikiem równowagi psychicznej,
  • hamuje apetyt, ułatwia przejście na zdrową, mniej kaloryczną dietę,
  • nasila rozkład tkanki tłuszczowej, przyspiesza proces wyszczuplania sylwetki,
  • pozwala pozbyć się nawet do 10 kg w kilka tygodni.

Aby kupić Bioslimin i raz na zawsze rozwiązać swoje problemy z nadwagą, wystarczy tylko wejść na stronę internetową producenta i wypełnić znajdujący się tam formularz zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.