Materiał zewnętrzny

Dieta pudełkowa dla osób, które chcą cieszyć się zdrowiem

Odpowiednio przygotowywane posiłki to nie tylko sposób na to, aby mieć więcej energii przez cały dzień, ale również lepsze zdrowie. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób nie ma jednak czasu lub ochoty na wielogodzinne przygotowywanie jedzenie, co niejednokrotnie kończy się spożywaniem byle jakiej żywności.

  1. Dieta pudełkowa w Bielsku
  2. Na czym polega optymalna dieta pudełkowa?
  3. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Problem ten można rozwiązać dzięki optymalnej diecie pudełkowej, która jest nie tylko zróżnicowana i zdrowa, ale też smaczna. Zawiera wyłącznie pełnowartościowe produkty najwyższej jakości, dzięki czemu niezależnie od preferencji kulinarnych, każdego dnia będziesz mógł cieszyć się dobrymi posiłkami.

Dieta pudełkowa w Bielsku 

Klienci, którzy chcieliby na początek wypróbować dietę pudełkową, mogą skorzystać z ciekawej promocji. Wybierając wariant testowy (na który składa się dieta pudełkowa w Bielsku dostarczana przez dwa dni) zapłacisz o 20% mniej. Jest to najlepszy sposób na to, aby przekonać się, czy takie posiłki będą ci odpowiadały. Większość diet składa się z 5 posiłków dziennie, dzięki czemu nie będziesz musiał przygotowywać śniadań, obiadów ani kolacji. Wyjątkiem są diety Kids oraz Young, które zostały opracowane z myślą o młodszych osobach. Tutaj jednodniowa dieta składa się z trzech posiłków. Można je zamówić w dwóch wersjach: 1100 kcal oraz 1400 kcal.

Na czym polega optymalna dieta pudełkowa?

Nowoczesna dieta pudełkowa musi spełniać oczekiwania klientów o różnych preferencjach. Nic więc dziwnego, że firma odpowiedzialna za https://apetite.pl/zdrowe-boxy/ przygotowała kilka wariantów, które można dopasować do swojego stylu życia. Najpopularniejszy z nich to dieta optymalna, którą można dobrać do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego. Dostawca diety oferuje trzy przedziały: 100-1200, 1300-1500 oraz 1600-1800 kalorii. Kolejny chętnie wybierany rodzaj to pudełkowa dieta wegetariańska. Jest to świetny wybór dla osób, które nie chcą spożywać przetworów mięsnych. Jednocześnie dieta została opracowana w taki sposób, aby każdego dnia organizm otrzymał zalecaną ilość białka. Na pełną ofertę diet pudełkowych składają się również diety bezglutenowa, sportowa, kids, zimowy detox oraz young. Szczegółowe informacje na temat każdej z nich znajdziesz na podanej stronie internetowej.

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Jeżeli nie wiesz, który wariant kaloryczny będzie zgodny z twoim indywidualnym zapotrzebowaniem energetycznym, możesz skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie restauracji przygotowującej pudełka z jedzeniem. Wystarczy podać płeć, wagę, wiek, wzrost i stopień aktywności fizycznej, a wyświetli ci się zalecana ilość kalorii, jaką każdego dnia powinieneś spożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.