Materiał zewnętrzny

Hupercyna — suplement wspierający pracę mózgu!

Współczesny świat wymaga od nas ciągłego przetwarzania ogromnej ilości różnego rodzaju informacji. Niestety często idzie to w parze z bardzo wysokim tempem życia, chronicznym przepracowaniem, stresem, złą dietą, używkami oraz niedoborem snu. Wszystkie te czynniki mają negatywny wpływ na zdolności poznawcze, przez co mózg w pewnym momencie przestaje przyswajać kolejne dane w efektywny sposób. Na szczęście odpowiednia suplementacja jest w stanie znacząco poprawić te aspekty, wpływając pozytywnie na koncentrację oraz pamięć długo i krótkotrwałą. Jednym z najskuteczniejszych suplementów wspomagających pracę naszego mózgu jest Hupercyna.

Zalety stosowania Hupercyny

Hupercyna to alkaloid ekstrahowany z rośliny Huperzia serrata. Jest to inhibitor acetylocholinoesterazy rozkładający acetylocholinę, czyli szkodliwy dla mózgu enzym odpowiedzialny m.in. za występowanie choroby Alzheimera. Jest to więc suplement działający jak swego rodzaju ochrona przed czynnikami degenerującymi nasze neurony. 

Stosowanie Hupercyny poprawia koncentrację i pamięć (zarówno krótko, jak i długotrwałą), orientację przestrzenną, a także pozytywnie wpływa na zdolności poznawcze, ułatwiając przyswajanie nawet dużych ilości nowych informacji. Pomaga również w uniknięciu uszkodzeń mózgu spowodowanych stanami zapalnymi i infekcjami oraz w pewnym stopniu redukuje szkodliwy wpływ używek i antydepresantów na nasz układ nerwowy. Hupercyna ma również wpływ na redukcję stresu i lepszą regenerację podczas snu. 

Hupercyna — suplement dla każdego

Hupercyna to doskonały suplement dla sportowców. Zmuszanie organizmu do ciągłego wysiłku fizycznego, brak odpowiedniej diety i odpoczynku adekwatnego do ilości jednostek treningowych niesie konsekwencje w postaci przeciążenia układu nerwowego, a co za tym idzie — przetrenowania. Dzięki Hupercynie regeneracja będzie przebiegać w znacznie bardziej wydajny sposób a poprawa koncentracji i zdolności zapamiętywania wpłynie pozytywnie na osiągane wyniki sportowe.

Hupercyna to także odpowiedni środek dla ludzi, którzy na co dzień doświadczają dużej ilości stresu i natłoku obowiązków, a także wykonują wzmożony wysiłek umysłowy. Osoby zmagające się z uzależnieniami, przyjmujące leki na depresję lub cierpiące na bezsenność także powinny rozważyć włączenie Hupercyny do swojej codziennej diety.

Firma PROFI-SUPLE to hurtownia suplementów przeznaczonych nie tylko dla sportowców. W skład jej oferty wchodzi szeroki zakres produktów wspomagających organizm zarówno podczas intensywnego treningu, jak i codziennego funkcjonowania. Wszystkie odżywki i suplementy pochodzą od renomowanych producentów, gwarantujących wysoką jakość, przyswajalność oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

Dowiedz się więcej na https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *