Materiał zewnętrzny

Jak zamówić przez internet wizytę domową lekarza

W przypadku nagłej choroby częstym problemem jest kwestia umówienia wizyty u lekarza. Niekiedy trzeba czekać wiele godzin, nim uda się spotkać ze specjalistą. Dużym utrudnieniem dla chorego jest także konieczność dotarcia do gabinetu nawet z bardzo złym samopoczuciem czy wysoką gorączką, a czasem jeszcze oczekiwanie w poczekalni w przypadku opóźnień. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości dojazdu lekarza do domu.

Wizyta domowa dzięki jednemu kliknięciu

Nowym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest aplikacja LekarzObok, która pozwala na zamówienie lekarza do swojego domu. Na wizytę nie trzeba czekać długo, gdyż pediatrzy czy interniści przybywają na miejsce w ciągu godziny od wezwania albo w innym terminie wskazanym przez pacjenta. Dzięki temu nie trzeba wychodzić z domu czy oczekiwać spotkania z lekarzem przez wiele godzin czy nawet dni. Ponadto usługa dostępna jest w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu z aplikacji LekarzObok może korzystać praktycznie każdy.

Usługi na wysokim poziomie

LekarzObok to rozwiązanie dla osób, które oczekują usług na wysokim poziomie. Zespół składa się z wykwalifikowanych internistów oraz pediatrów posiadających duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Wszystkie wizyty przebiegają według standardów określonych przez lekarską Radę Programową. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z nowej opcji, jaką jest wideo konsultacja online z receptą do natychmiastowej realizacji. LekarzObok dba także o bezpieczeństwo pacjentów – wszystkie dane są chronione zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Jak wygląda korzystanie z LekarzObok?

Korzystanie z usługi jest niezwykle proste. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne albo skorzystać z możliwości zamówienia wizyty online na stronie internetowej. Usługa dostępna jest w wielu miastach. Dla przykładu w przypadku Wrocławia wystarczy wejść na  https://lekarzobok.pl/wroclaw/. Intuicyjna aplikacja pozwala na sprawne zamówienie wizyty i dokonanie płatności kartą. Następnie można śledzić na mapie drogę lekarza do domu pacjenta. Specjalista przyjdzie na miejsce w ciągu 60 minut od zamówienia wizyty. Kolejnym etapem jest badanie pacjenta, które obejmuje przeprowadzenie wywiadu, a także postawienie rozpoznania. Jeśli jest to konieczne, lekarz może także zaproponować dodatkowe badania lub testy. Tak jak w przypadku tradycyjnych wizyt w gabinecie pediatra albo internista wypisuje także recepty, skierowania czy zwolnienie lekarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.