Powiększanie penisa

Penis jest najbardziej czułą częścią ciała mężczyzny i wielu z nich ma obsesję na punkcie jego rozmiaru. Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn interesuje powiększanie penisa. Na szczęście penisa można w bezpieczny i naturalny sposób powiększyć.

Sposoby na powiększenie penisa:

  • operacja – duża część penisa znajduje się wewnątrz ciała, więc operacja polega na poluzowaniu wiązadeł powodująć jego wysunięcie. Następnie przy pomocy specjalnych narzędzi (tz. ekstenderów) jest  rozciągany. W celu pogrubienia penisa przeszczepia się tkankę tłuszczową z innej części ciała.
  • tabletki i kremy – przeważnie podwyższają i stabilizują produkcję męskich hormonów płciowych oraz zwiększają produkcję tlenku azotu co wiąże się z podwyższonym libido. W czasie erekcji poprzez zwiększony napływ krwi tkanki zostają rozciągnięte i dochodzi do zwiększenia rozmiarów penisa.
  • ćwiczenia – istnieją specjalne ćwiczenia, które powodują powiększenie penisa, wzmacniają erekcję i umożliwiają kontrolę wytrysku.
  • przyrządy rozciągające – pod wpływem obciążenia następuje przyrosk tkanek.
  • pompki – penis staje się większy w kilka minut, a erekcja mocniejsza. Jest to w zasadzie jedyna metoda powiększająca natychmiast prącie, jednak efekt nie jest trwały.

Ćwiczenia powiększające penisa:

  • W stanie spoczynku chwytamy główkę penisa i delikatnie rozciągamy by nie sprawić sobie bólu. Trzymając w rozciągnięciu ok. 15-20s. Puszczami i powtarzamy kilkakrotnie rozciąganie. Po zakończonym ćwiczeniu wstrząsamy penisem by przywrócić właściwe krążenie.
  • Podczas erekcji kilka razy poruszamy penisem w różnych kierunkach.
  • Napinamy i rozluźniamy mięśnie odbytu. Sprawdzić czy wykonujemy ćwiczenie prawidłowo można dotykająć miejsca między moszną a odbytem (jeśli jest napięte to ćwiczenie wykonywane jest prawidłowo).
  • W stanie półerekcji stostująć środkek nawilżający chwytamy członek od góry palcem wskazującym i kciukiem. Następnie przesuwamy po nim w sposób przypominający dojenie. Zmieniamy rękę i wykonujemy ćwiczenie przez ok 5min. W przypadku zbliżającego się wytrysku przerywamy i czekamy aż podniecenie minie.
Member XXLZestaw zawiera tabletki i żel dla mężczyzn chcących naturalnie powiększyć penisa i poprawić jakość życia seksualnego. Bardzo popularny i bezpieczny produkt.
Eron PlusEron Plus jest naturalną formułą na męskie problemy z erekcją.Przynosi zaskakujące efekty w krótkim czasie poprzez połączenie dwóch produktów. Jest więc świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn, których sprawność seksualna nie jest na zadowalającym poziomie i pragną czerpać jeszcze więcej przyjemności w łóżku.