Przejdź do treści

Dziki Trener – kto to jest? opinie o diecie i treningu

  dziki trener

  Przeglądając regularnie social media nie sposób nie trafić na przynajmniej jeden materiał, którego autorem jest Dziki Trener. Jego filmiki są bowiem bardzo chętnie udostępniane przez internautów, gdyż w interesujący sposób komentuje bieżące sprawy. Jednak nie każdy wie, że zajmuje się również układaniem diet i planów treningowych, a nawet cateringiem dietetycznym. Kim jest i jak wyglądają opinie na temat współpracy?

  Dziki Trener – kim jest?

  Dziki Trener w rzeczywistości ma na imię Michał Bodzioch, urodził się w 1989 roku i mieszka w Krakowie. Od wielu lat zajmuje się sportami siłowymi, dietetyką oraz prowadzeniem treningów personalnych. Obecnie jest najpopularniejszym trenerem w Polsce dzięki dużej aktywności w social mediach.

  Plan treningowy i dieta od Dzikiego Trenera

  Plan dietetyczny i treningowy zakupić możemy na stronie trenujemy.pl, którą założył Dziki Trener. Decydując się na to zyskujemy dostęp do treningów online, gotowych planów ćwiczeń i żywieniowych, a także materiałów wideo i artykułów dotyczących zdrowia i fitnessu.

  dziki trener trenujemy

  W serwisie trenujemy.pl Dziki Trener prezentuje swoje niekonwencjonalne metody treningowe, które polegają na ćwiczeniu w naturalnym otoczeniu, bez użycia specjalistycznego sprzętu, ale z wykorzystaniem przeszkód i elementów, jakie możemy znaleźć w naturalnym środowisku.

  Warto jednak pamiętać, że niekonwencjonalne metody treningowe wymagają ostrożności, a ich skuteczność oraz wpływ na organizm nie zostały w pełni zbadane naukowo. Dlatego przed rozpoczęciem treningów warto skonsultować się z lekarzem lub doświadczonym trenerem, zwłaszcza jeśli masz jakieś ograniczenia fizyczne lub zdrowotne.

  Kto układa plany treningowe i dietetyczne Dzikiego Trenera

  Planowanie diet i treningów to w głównej mierze zadanie samego Dzikiego Trenera. To on sam tworzy i dostosowuje programy żywieniowe oraz treningowe dla swoich klientów, biorąc pod uwagę ich cele, indywidualne potrzeby oraz stan zdrowia. Wspiera go przy tym zespół specjalistów, którzy pomagają w przygotowaniu i realizacji programów, takich jak dietetycy, trenerzy personalni oraz fizjoterapeuci.

  Sama metodyka i filozofia Dzikiego Trenera w treningu i żywieniu opiera się przede wszystkim na jego własnych doświadczeniach i eksperymentach, co czyni jego podejście do planowania diet i treningów oryginalnym i wyjątkowym.

  Czy warto kupić plan?

  Zakup indywidualnego planu może być korzystny dla osób, które chcą mieć pewność, że ich dieta i trening są dobrze zbilansowane i dopasowane do ich potrzeb. Jednak przed podjęciem decyzji o zakupie warto zastanowić się, czy nasze cele są realistyczne i czy mamy motywację, aby realizować zamierzenia przez dłuższy czas.

  Oczywiście dla wielu osób istotną kwestią może być również cena, która niestety w przypadku Dzikiego Trenera nie należy do najniższych. Dlatego robiąc pierwsze podejście do zmiany własnej sylwetki można rozważyć zakup tańszych planów, aby upewnić się, czy w ogóle mamy wystarczająco motywacji. Firm z taką ofertą jest wiele na rynku, a jedną z nich jest mająca bardzo dobre opinie Fabryka Siły.

  Catering dietetyczny od Dzikiego Trenera

  Dziki trener prowadzi również usługi cateringowe, które dostępne są na stronie smakujemy.pl. Skupiają się na zdrowym odżywianiu i dostarczaniu posiłków dostosowanych do indywidualnych potrzeb żywieniowych oraz preferencji smakowych klientów.

  Catering Dzikiego Trenera oferuje różnorodne opcje, w tym m.in. dostawy zdrowych i zbilansowanych posiłków do domu lub pracy, catering na imprezy oraz pakiety dietetyczne i treningowe, które obejmują plany żywieniowe i treningowe stworzone przez samego Dzikiego Trenera.

  W jadłospisie Dzikiego Trenera wykorzystuje naturalne i ekologiczne składniki oraz unika sztucznych dodatków, co wpisuje się w filozofię zdrowego stylu życia, promowaną przez Michała Bodziocha. Klienci mogą wybrać spośród różnych opcji dietetycznych, takich jak wegańska, wegetariańska czy bezglutenowa, co pozwala na dostosowanie posiłków do indywidualnych potrzeb.

  Dziki Trener w social mediach

  Dziki Trener jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie prowadzi swoje profile na różnych platformach. Można go znaleźć na Instagramie, Facebooku, YouTube oraz na Twitterze. Wydawać by się mogło, że w głównej mierze będą to treści dotyczące ćwiczeń, motywacyjne itp. Jednak nic bardziej mylnego. Wchodząc choćby na jego kanał na YouTube od razu rzuca się w oczy, że publikowane tam treści dotyczą przede wszystkim obecnej sytuacji.

  dziki trener social media

  Nic w tym dziwnego, bo właśnie w ten sposób, a nie za pomocą planów treningowych i dietetycznych Dziki Trener zapracował sobie na swoją popularność. Często poruszając tematy dość kontrowersyjne, w charakterystyczny dla siebie – krzykliwy sposób.

  Oczywiście nie bez powodu są tak chętnie udostępniane przez internautów. Trzeba bowiem przyznać, że potrafi nagrywać filmiki, które ogląda się z zaciekawieniem.

  Kontrowersyjne materiały

  Jak to w życiu bywa – niektóre tematy budzą sporo kontrowersji, co jest zauważalne zwłaszcza w materiałach dotyczących spraw obyczajowych, politycznych i społecznych. Takie cieszą się największą popularnością i nie inaczej jest w przypadku tych tworzonych przez Dzikiego Trenera, bowiem najchętniej oglądane poruszały kwestie związane z obostrzeniami, protestami i zbiórkami na chore dzieci.

  Największe kontrowersje wzbudził jednak materiał, w którym Dziki Trener krytycznie odniósł się do postawy piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, a także matki jego dziecka Magdaleny Stępień, która rozpoczęła zbiórkę na leczenie ich dziecka. Ten filmik Michała Bodziocha skrytykował m.in. dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.

  Opinie i metamorfozy

  Nie ulega wątpliwości, że Dziki Trener jest postacią mocno rozpoznawalną, ale czy treningi i plany dietetyczne faktycznie są takie dobre? Niestety ciężko to stwierdzić, gdyż w internecie nie znajdziemy zbyt wielu opinii na ten temat, więc pozostaje zaryzykować lub zdecydować się na jedną z konkurencyjnych firm. Tak samo nie znajdziemy żadnej metamorfozy, która mogłaby potwierdzić skuteczność planu treningowego i diety.

  Jeśli macie jakieś doświadczenia z planem dietetycznym, treningowym lub cateringiem od Dzikiego Trenera, to zostawcie swoją opinię w komentarzu.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest

  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Opinie inline
  Pokaż wszystkie komentarze
  Karol

  Wychodzi niestety dość drogo w porównaniu z innymi, a ja osobiście nie widzę praktycznie żadnej różnicy, a próbowałem różnych. W necie można dostać nie gorszą dietę i plan znacznie taniej.

  1
  0
  Chętnie poznam Twoją opinię, zostaw komentarz.x