Przejdź do treści

Fabryka Siły – opinie o diecie i planie treningowym

  fabryka siły opinie

  Fabryka siły jest serwisem, który od wielu lat wspiera ludzi chcących w końcu zmienić swoją sylwetkę. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób planujących zrzucić zbędne kilogramy, jak i tych, którzy chcą nabrać masy mięśniowej i poprawić swój wygląd. Co powinniśmy wiedzieć zanim skorzystamy, jakie ma opinie wśród klientów i czy w ogóle warto zdecydować się na współpracę?

  Jak działa Fabryka Siły

  Fabryka Siły oferuje kompleksową pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki – zaczynając od diety, przez trening, aż po opcjonalną suplementację. Bez względu na to, czy naszym celem jest zrzucenie brzucha, czy też uwidocznienie mięśni, firma otoczy nas wymaganą opieką i wsparciem.

  Po założeniu konta możemy zdecydować się na jeden z trzech wariantów:

  • dieta,
  • plan treningowy,
  • dieta + plan treningowy, przy czym ta opcja wychodzi zdecydowanie najkorzystniej.

  Oczywiście plany dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

  Jak zamówić plan z Fabryki Siły

  Sprawa jest bardzo prosta. Chcąc zamówić plan (dietetyczny, treningowy lub oba) wystarczy, że przejdziemy do serwisu, wybierzemy swój cel oraz długość abonamentu i opłacimy zamówienie.

  UWAGA: Rejestrując się przez powyższy link otrzymasz aż do 90 dni planu treningowego oraz diety GRATIS (w zależności od długości abonamentu).

  Cele możliwe do wyboru:

  • odchudzanie,
  • budowa masy i powiększanie mięśni,
  • rzeźba mięśni,
  • zwiększenie siły.

  Po opłaceniu zamówienia musimy wypełnić ankietę, w której zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych informacji. Wśród nich znajduje się typ naszej sylwetki, cel, preferowane godziny oraz ilość posiłków, informacje odnośnie produktów, których nie lubimy i wiele innych. Są to oczywiście informacje, które mają wpływ na dietę, którą otrzymamy oraz plan, dlatego powinniśmy wypełnić ją rzetelnie.

  Ile czeka się na plan z Fabryki Siły

  Zamawiając dietę lub plan treningowy (albo jedno i drugie) musimy pamiętać, że nie dostaniemy jej od razu po opłaceniu zamówienia. Eksperci z Fabryki Siły potrzebują na to około 72 godzin (w dni robocze) od momentu otrzymania pełnych danych z ankiety. Dlatego warto postarać się o jej jak najszybsze wypełnienie, jeśli zależy nam na czasie.

  Co oferuje Fabryka Siły?

  Wybierając Fabrykę Siły otrzymujemy:

  • indywidualny plan treningowy,
  • dietę dostosowaną do naszych potrzeb,
  • opiekę specjalistów,
  • nielimitowany kontakt z ekspertami,
  • atlas ćwiczeń,
  • dziennik treningowy,
  • listę zakupową.

  Jak widać, w pakiecie otrzymujemy w zasadzie wszystko co jest potrzebne, aby zmienić swoją sylwetkę. Nie ma znaczenia, czy chcemy schudnąć, nabrać masy ,czy po prostu wyrzeźbić posiadane mięśnie.

  Warto zauważyć, że poza dietą oraz planem treningowym możemy poprosić również o wykaz polecanych suplementó, jeśli mamy dodatkowy budżet, który chcemy na to poświęcić.

  Na stronie internetowej znajdziemy również kalkulator kalorii BMR (służy do liczenia zapotrzebowania kalorycznego) oraz forum, gdzie możemy dyskutować z innymi użytkownikami Fabryki Siły. Oczywiście nie tylko o diecie i planach treningowych, ale również na całkiem luźne tematy.

  Sklep z odżywkami

  Skoro już przy suplementacji jesteśmy, to w Fabryce Siły oczywiście nie mogło zabraknąć również sklepu, w którym znajdziemy wiele dobrych odżywek oraz suplementów. Te wprawdzie nie są konieczne, ale zdecydowanie mogą przyspieszyć osiągnięcie upragnionego celu.

  Warto dodać, że wszyscy podopieczni posiadający aktywny plan mogą robić zakupy w sklepie z 5% zniżką.

  Dieta z Fabryki Siły

  Dieta kojarzy się przede wszystkim z nudnymi, takimi samymi i małymi posiłkami, ale wcale nie musi tak być. Plan dietetyczny układany przez Fabrykę Siły zakłada naprawdę smaczne, a jednocześnie niezbyt trudne w przygotowaniu potrawy. Nawet podczas wypełniania ankiety możemy zaznaczyć, aby każdego dnia posiłek był inny, jeśli nie lubimy monotonii.

  Przykładowa dieta z Fabryki Siły

  dieta fabryka siły

  Wiele osób z pewnością zastanawia się jak będzie wyglądał dokładny jadłospis, więc powyżej zrzut, na którym widać 4 pozycje z menu. Jest to oczywiście jedynie przykładowa dieta, ale gramatura dobrana indywidualnie do założonych celów treningowych.

  Przy każdym daniu znajdziemy informacje odnośnie ilości makroskładników oraz opis dotyczący przygotowania.

  Posiłki ułożone przez Fabrykę Siły są codziennie inne (chyba, że w ankiecie zaznaczymy inaczej), dzięki czemu unikniemy znudzenia ciągłym jedzeniem tego samego.

  Przepisy

  Fabryka Siły, to nie tylko płatne plany dietetyczne i treningowe, ale również bardzo rozbudowana strona internetowa, na której znajdziemy wiele wartościowych informacji. Dlatego, nawet jeśli nie zdecydujemy się na zakup i postanowimy samodzielnie układać dietę, to możemy skorzystać z gotowych przepisów na pełnowartościowe posiłki.

  fabryka siły przepisy

  Wprawdzie musimy wtedy sami obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, a także odpowiednio dobrać makro i mikroelementy, ale przy układaniu diety samodzielnie, takie przepisy z pewnością będą pomocne.

  Wśród nich znajdziemy wiele gotowych dań np. fit placuszki, różne warianty z kaszą, sałatki, koktajle, owsianki itp.

  Plan treningowy z Fabryki Siły

  Podczas wypełniania ankiety podajemy wszystkie informacje dotyczące posiadanego sprzętu (lub jego braku), więc plan treningowy układany przez specjalistów z Fabryki Siły na pewno to uwzględni. Warto zauważyć, że otrzymamy gotowy plan nawet, jeśli nie posiadamy specjalistycznego sprzętu w domu, a na siłownię nie chodzimy. Trening w domu bez sprzętu jest również jak najbardziej do zrealizowania. Warto dodać, że możemy liczyć na częste zmiany planu treningowego, więc nie ma mowy o znudzeniu i stagnacji.

  Dieta oraz plan od Fabryki Siły to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które nie potrafią same ułożyć sobie diety oraz planu treningowego lub nie mają na to czasu. W ten sposób mamy pewność, że trenujemy i odżywiamy się prawidłowo nawet bez dodatkowej wiedzy w tym temacie. Oczywiście z czasem wszystko samo przyjdzie i z pewnością będziemy w stanie ułożyć sobie samodzielnie zarówno plan, jak i odpowiednią dietę.

  Jak działa aplikacja mobilna Fabryki Siły

  aplikacja Fabryka Siły

  Warto też zwrócić uwagę, że Fabryka Siły posiada bardzo ciekawą i rozbudowaną aplikację, która daje nam dostęp do wszystkich niezbędnych informacji z poziomu smartfona. Znajdziemy w niej nie tylko dietę oraz plan treningowy, ale również dziennik dietetyczny oraz wszystkie dokonywane pomiary.

  Ciekawą opcją jest również lista zakupowa, którą aplikacja tworzy automatycznie, na podstawie produktów niezbędnych do przygotowania posiłków z diety. Co więcej, znajdziemy tu również atlas ćwiczeń, dzięki któremu zadbamy o poprawną technikę. Aplikacja zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji i świetnie spełnia swoją rolę.

  Lista funkcji aplikacji od Fabryki Siły

  • jadłospis na kolejne dni – sposób przygotowania, wymagane składniki itp.,
  • plan treningowy – lista ćwiczeń do wykonania (ilość serii, powtórzeń) wraz z filmikami prezentującymi poprawną technikę,
  • lista zakupów – automatycznie tworzona na podstawie planu dietetycznego,
  • pomiary ciała – pozwalają monitorować na bieżąco postępy i wprowadzać korekty w diecie,
  • wyzwania do podjęcia np. żadnych słodyczy przez x dni,
  • osiągnięcia – odznaczenia za określone działania np. określona ilość codziennych kroków przez 7 dni,
  • atlas ćwiczeń,
  • łatwy kontakt z ekspertem – za pomocą wbudowanego czatu,
  • fit TV – pełnowymiarowe treningi w postaci wideo,
  • tabela kalorii,
  • kalkulator BMI i BMR,
  • dziennik dietetyczny i treningowy,
  • wymienniki w diecie – ułatwiają zamianę konkretnych składników w diecie, aby ogólny bilans w dalszym ciągu się zgadzał.

  Skąd wziąć aplikację?

  Aplikacja mobilna dostępna jest zarówno w Google Play, jak i App Store. Możemy wyszukać ją ręcznie w sklepie lub wejść na stronę internetową Fabryki Siły i w dolnej części strony znaleźć szybkie linki prowadzące do apki.

  Zdecydowanie warto ją pobrać, aby mieć wszystko zawsze pod ręką, bez konieczności wchodzenia na stronę internetową przez przeglądarkę.

  Czy opłaca się kupować plan treningowy i dietę?

  Ułożenie sobie ukierunkowanego na konkretny cel planu treningowego i diety wymaga pewnej wiedzy oraz przede wszystkim czasu. Wprawdzie osoby trenujące od dłuższego czasu z pewnością potrafią zrobić to samodzielnie, ale nie każdy ma chęci układać co chwilę nowy jadłospis, aby nie popaść w monotonię.

  Jako, że cena planu treningowego i diety nie jest zbyt wygórowana, to zakup jest opłacalny. Nie tylko ze względu na indywidualnie dobrane makroskładniki, ale również zaoszczędzony czas.

  Opinie i metamorfozy klientów Fabryki Siły

  Wchodząc na stronę Fabryki Siły warto zwrócić uwagę na opinie innych użytkowników, a przede wszystkim na ich metamorfozy. Niektóre z nich naprawdę robią wrażenie i pokazują jak można zmienić swoją sylwetkę w stosunkowo krótkim czasie. Wystarczy trzymać się planu oraz wyznaczonej diety, a efekty z pewnością przyjdą.

  metamorfozy fabryka siły

  Wprawdzie już po miesiącu efekty powinny być widoczne, ale zdecydowanie lepiej od razu nastawić się na dłuższą współpracę.

  Fabryka Siły – kalkulator zapotrzebowania BMR

  Na stronie Fabryki Siły znajdziemy również bardzo interesujący kalkulator BMR. Dzięki niemu możemy obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, jeśli planujemy samodzielnie układać dietę oraz plan treningowy. W tym celu musimy podać:

  • wagę,
  • wzrost,
  • wiek,
  • poziom aktywności fizycznej,
  • cel treningowy.

  Oczywiście decydując się na zakup diety oraz planu treningowego nie musimy korzystać z tego kalkulatora BMR. Warto zwrócić uwagę, że jest to kalkulator BMR, a nie BMI. Czym się różnią?

  Ile kosztuje Fabryka Siły w 2024

  Koszty współpracy z Fabryką Siły uzależnione są od rodzaju planu oraz okresu, na który go wykupujemy. Wprawdzie najtaniej wychodzi sam plan treningowy (trochę więcej sama dieta), ale warto dołożyć parę złotych i wziąć jedno i drugie.

  Oczywiście im dłuższa współpraca, tym plan wychodzi taniej, więc warto mieć to na uwadze przed zakupem. Ponadto zyskujemy więcej gratisowych dni (do aż 90) korzystając z linka znajdującego się w tym artykule.

  Poniższa tabelka przedstawia miesięczne koszty, więc w przypadku zakupu na dłuższy okres należy pomnożyć wartość przez ilość miesięcy.

  OkresDieta i plan treningowyDietaPlan treningowy
  1 miesiąc119,99 zł99,99 zł89,99 zł
  3 miesiące93 zł73 zł63,33 zł
  6 miesięcy83,16 zł66,50 zł53,16 zł
  12 miesięcy74,91 zł58,25 zł41,58 zł

  Sama dieta czy z planem treningowym?

  Jeśli zamierzamy jedynie pozbyć się oponki z brzucha i boczków, to na dobrą sprawę wystarczy nawet sama dieta, gdyż żywienie jest w tej kwestii sprawą kluczową. Jednak w miarę możliwości, jeśli czas pozwala, to warto włączyć do tego regularne treningi, aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, rozbudować mięśnie i poprawić wygląd własnej sylwetki. Zwłaszcza, że w pakiecie (dieta + plan treningowy) oferta Fabryki Siły wychodzi znacznie korzystniej.

  O ile na upartego można schudnąć bez ćwiczeń, to rozbudowa mięśni niestety nie jest w ten sposób możliwa. Dlatego, jeśli naszym celem jest nabranie masy mięśniowej, to regularne treningi będą już koniecznością. Sama dieta z pewnością nie wystarczy.

  Jak zarobić z Fabryką Siły

  Skoro już byliśmy przy metamorfozach, warto wspomnieć o możliwości zarobku, który oferuje Fabryka Siły. Po przejściu metamorfozy możemy podesłać im swoje zdjęcie, a jeśli je wybiorą i umieszczą na stronie – otrzymamy 500 złotych. Jest to już dość przyjemna kwota, która może być dodatkową motywacją do osiągnięcia wymarzonego celu.

  Co, jeśli dieta i plan treningowy nie spełni oczekiwań?

  Zarówno dieta, jak i plan treningowy układane są indywidualnie, na podstawie odpowiedzi udzielonych w ankiecie. Jednak nawet pomimo tego może się zdarzyć, że nam nie przypasuje lub będzie poniżej oczekiwań. W takiej sytuacji najlepiej poprosić o zmianę jadłospisu i ćwiczeń na inny zestaw.

  W skrajnych przypadkach, jeśli uznamy, że taka dieta i regularne treningi nie są dla nas, to zawsze możemy odstąpić od umowy i otrzymać zwrot pieniędzy za niewykorzystany plan.

  Czy warto kupić dietę i plan treningowy? – opinia 2024

  Fabryka Siły jest dobrym wyborem dla osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy lub czasu, a chcą w końcu coś zmienić w swoim życiu – w tym przypadku sylwetkę. W internecie z łatwością znajdziemy wiele pozytywnych opinii na temat firmy, a ukazane na stronie metamorfozy tylko potwierdzają, że można zmienić swoją sylwetkę.

  Poza dietą i planem treningowym układanym przez specjalistów ciekawie prezentuje się również aplikacja, w której znajdziemy bardzo dobry atlas ćwiczeń. Ponadto mamy możliwość zmiany posiłków lub rozpisanego planu treningowego, jeśli ten ułożony nam nie przypasuje.

  UWAGA: Rejestrując się przez powyższy link otrzymasz aż do 90 dni planu treningowego oraz diety GRATIS (w zależności od długości abonamentu).

  Macie jakieś doświadczenia z Fabryką Siły? Podzielcie się opinią na jej temat w komentarzach!

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest

  19 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Opinie inline
  Pokaż wszystkie komentarze
  Karolajn

  Korzystam jakoś od pół roku i efekty są zdecydowanie lepsze niż się spodziewałam, choć początki nie były łatwe. Zmiana nawyków żywieniowych wymaga czasu, ale w miarę jego upływu jest na pewno łatwiej.

  Anka

  Od niedawana stosuje się do diety i muszę przyznać, że jest nawet smaczna, a o to bałam się najbardziej. Niektóre posiłki mi nie podpasowały, ale wtedy wystarczy napisać do eksperta w aplikacji i wymienią. Polecam

  Kasia

  Dieta i trening bardzo fajne, ale dużo zależy od własnej motywacji. Na nic się taka dieta nie zda, jeśli nie będziecie się jej trzymać. Mi udało się schudnąć już 5kg, choć nie było łatwo. Coca cola i inne fast foody gościły u mnie bardzo często, więc zmiana żywienia była radykalna. Ciężko było się przerzucić ze śmieciowego jedzenia na zdrowe, ale czuję się znacznie lepiej i nie zamierzam na tym kończyć.

  Kriss

  No ja akurat za cel postawiłem sobie zwiększenie masy bo straszny szczypior ze mnie i przyznam szczerze, że idzie lepiej niż się spodziewałem. Nawet mimo tego, że trenuje w domu bo z siłowniami jak wiadomo ostatnio trochę słabo. Trochę hantli jednak kupiłem bo niby da się z własnym ciałem ćwiczyć, ale przydają się, a jest to produkt dość trwały, więc myślę, że się mogą przydać nawet jak pootwierają siłownie.

  Vicia

  Fabryka siły zawsze mi się kojarzyła przede wszystkim ze stroną dla osób, które chcą przypakować. Zresztą sama nazwa może to sugerować, więc jestem zaskoczona. Planuję trochę rzucić, więc zakupiłam właśnie plan i czekam na moją dietę 🙂
  Pozdrawiam

  Koxu

  Cisnę z dietą i planem od fabryki już 2 miesiące i efekty są. Dużo lepsze jak układałem sobie samodzielnie a moja przygoda z siłownia trwa już kilka lat. Jedynym minusem jest dość monotonna dieta co dla niektórych może być problemem ale idzie się przyzwyczaić. Najważniejsze że są zauważalne efekty a na tym mi najbardziej zależało.

  Lexi

  W sumie nie mam większych zastrzeżeń, choć poprosiłam o zmianę niektórych posiłków, bo totalnie nie mój smak. Na szczęście nie było z tym żadnego problemu, a efekty są widoczne, więc polecam.

  Kary

  Fabryka siły to świetna opcja dla laika, który nie potrafi sam ułożyć sobie diety i planu treningowego. Sam dość długo korzystałem z usług, ale po dłuższej współpracy byłem w stanie już sam ułożyć sobie zarówno plan treningowy, jak i dietę. Wystarczy się tematem trochę zainteresować, a nie tylko „ślepo” stosować. W przeciwnym razie będziecie wiecznie zdani na kogoś, a zdecydowanie lepiej jest się z czasem usamodzielnić.

  Adi

  Jestem na diecie z Fabryki pierwszy tydzień, więc za bardzo się nie wypowiem jeszcze o efektach, ale posiłki wyglądają dobrze i są smaczne. Z ułożeniem planu treningowego nigdy nie miałem większych problemów, ale nigdy nie chciało mi się diety układać, a nawet jak próbowałem to jadłem dzień w dzień to samo. Dlatego zdecydowałem się wypróbować serwis, gdyż dzięki temu oszczędziłem sporo czasu na układaniu posiłków i wyliczaniu makro.

  Plan treningowy też spoko, choć wyglądają nieco inaczej od tych, które ja sobie sam układałem. No, ale zobaczymy jak będzie z efektami po miesiącu – dwóch 😉

  Lechu

  Planu treningowego nie brałem, gdyż nie mam za bardzo czasu na ćwiczenia, ale samą dietą udało mi się zrzucić ponad 5kg w trochę ponad miesiąc, więc polecam.

  Dzik

  Korzystałem z diety i planu z fabryki siły i byłem zadowolony, ale przez ten czas nauczylem się samemu układać i obecnie nie potrzebuje już pomocy. Fabryka to dobry wybór dla początkujących.

  Amelia

  Troszkę późno się za siebie wzięłam bo jakoś ok. miesiąc temu, a lato już niedługo, ale efekty są widoczne już. Mam nadzieję, że na sezon plażowy będzie jeszcze lepiej.

  Paweł

  Witam, jestem trenerem personalnym i zakupiłem plan treningowy dla sprawdzenia jak będzie wyglądał, niestety zostałem rozczarowany tym co zobaczyłem, plan nie był w niczym dostosowany do moich zaleceń, które przekazałem w ankiecie, niestety nie polecam zakupu planu od nich, wybierają gotowe plany które mają ulozone, a nie układają planów indywidualnie pod każdą osobę, nie polecam

  Krychu

  Spotkałem się z różnymi opiniami na temat fabryki siły. Nie tylko w internecie, ale również w realu. Jedni chwalą, inni narzekają… Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że zarówno plan jak i dieta jest ok, ale jak ktoś się jej nie trzyma, a trening robi byle odpękać to nie ma cudów. Fabryka siły jest dobrą opcją dla początkujących, ale z upływem czasu warto nauczyć się układać samemu dietę i plan.

  Długi

  Dieta i plan treningowy w porządku, ale wszystko można sobie ułożyć samodzielnie jak się tylko chce. Chyba, że komuś się nie chce lub nie ma na to czasu.

  Rudy

  Trenuję już kilka miesięcy, ale cały czas miałem problem z jedzeniem, więc efekty dość mizerne. Przyszedł nowy rok, nowe postanowienia, więc chcę zrobić dobrą formę na lato. Szukałem różnych opinii o różnych stronach i trenerach i wybór padł właśnie na Fabrykę Siły. Głównie ze względu na niską cenę i spore doświadczenie. Wybrałem od razu roczny plan (dieta i trening) i mam nadzieję, że w końcu będą efekty. Jak nie zapomnę, to dam znać za pół roku/rok jak poszło.

  Pan biceps

  Dieta spoko, ale potrzebne są też mega chęci do realizacji. Ktoś przyzwyczajony do śmieciowego jedzenia może mieć problemy, żeby się przestawić. No, ale przy dobrej motywacju można spróbować z najkrótszym planem bo nie jest drogi. Jak się spodoba przedłużyć, a jak nie to zrezygnować. Ewentualnie podpatrzeć i po miesiącu próbować już samemu układać bo się da. Ale na to już trzeba mieć chęci i czas.

  Trenuję 4 miesiące

  Patrząc na to ile obecnie firm oferuje takie diety i plany treningowe to ciężko wybrać. Ja preferuje Fabrykę Siły ze względu na dość niską cenę w porównaniu z innymi i świetną aplikację. Miałem jeszcze w planach wypróbować potreningu.pl i dzikiego trenera, ale jestem ogólnie zadowolony z efektów. No i opłacenie na dłuższy okres wychodzi korzystniej niż branie tu po miesiącu albo trzech. Nie wiem też jakby się zgrały diety układane przez 3 firmy jedna po drugiej.

  Krzychu

  Polecam aplikacje fabryki siły nawet jak ktoś nie korzysta z płatnego planu dietetycznego i treningowego. Jest tam spoko atlas ćwiczeń, z którego można korzystać za darmo. Jak układam sobie plan to często zaglądam.

  19
  0
  Chętnie poznam Twoją opinię, zostaw komentarz.x