Przejdź do treści

Doskonała wyciskarka w bardzo dobrej cenie

  Ostatnimi czasy jednym z chętniej wybieranych sprzętów gospodarstwa domowego są wyciskarki wolnoobrotowe, które dzięki zwiększonemu popytowi tanieją z dnia na dzień.
  rządzenie te jest znacznie ciekawszą opcją niż standardowe wyciskarki, można znaleźć je w każdym sklepie oferującym AGD. Jednak mimo to ceny sprzętu nadal są dla wielu osób zbyt wysokie, na szczęście są sposoby na znaczne obniżenie kosztów zakupu.

  Na czym polega fenomen wyciskarki?

  Patrząc na ceny w sklepach można zauważyć, że niektóre wyciskarki wolnoobrotowe do warzyw i owoców są dwukrotnie droższe niż sprzęt standardowy. Z tego powodu wiele osób w celach oszczędności wybiera tańszą opcję, nie znając potencjału droższego sprzętu. Z pomocą urządzenia wolnoobrotowego możemy wycisnąć maksimum wartości odżywczych z całego owocu, przy jednoczesnym zachowaniu absolutnej klarowności soku. Standardowe wyciskarki nie są stanie bowiem zmielić miąższy owocu, przez to ten wraz ze skórką wyrzucany jest do śmieci, a wraz z nim cenny błonnik, który sprawia, że zawarte w soku węglowodany lepiej się rozkładają.

  Sprawdzone sposoby na tanie zakupy

  Podobnie jak w przypadku większości produktów dostępnych sklepach, również wyciskarki wolnoobrotowe do soku mogą mieć bardzo zróżnicowane ceny za taki sam model. Nic w tym dziwnego, w końcu w dniu premiery sprzętu płacimy najwięcej, w końcu wykorzystano w nim najnowszą technologię. Jednak wystarczy już kilka miesięcy, aby za taką samą wyciskarkę zapłacić nawet 25% mniej, wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Sklepu z AGD często organizują ogromne wyprzedaże w grudniu, kiedy to wiele osób poszukuje ciekawych prezentów świątecznych. Wówczas, aby pozbyć się z magazynów zalegających urządzeń i zrobić miejsce nowym, sklep oferuje wyciskarki wolnoobrotowe do owoców w cenie obniżonej o podatek VAT.

  Kolejnym sposobem na tanie zakupy jest odwiedzenie sklepu internetowego Hurom. W sieci znajdziemy darmowe porównywarki cen, wystarczy wprowadzić nazwę i model produktu, a wyświetlą nam się strony www, na których jest on dostępny – ułożone od najtańszej do najdroższej. Poza tym warto niekiedy polować na sprzęt z drugiej ręki, dostępny głównie na aukcjach internetowych. Często bowiem osoby prywatne pozbywają się sprzętu, z którego nie korzystają.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Opinie inline
  Pokaż wszystkie komentarze
  0
  Chętnie poznam Twoją opinię, zostaw komentarz.x