Przejdź do treści

Profiloplastyka nosa

  profiloplastyka nosa

  Mało jest na świecie ludzi zadowolonych ze swojego wyglądu. Chciałoby się zmienić to czy tamto, poprawić usta, powiększyć biust czy zlikwidować garb na nosie. Niezadowolenie w wielu przypadkach przeradza się w poważne kompleksy, które wyłączają nas z życia społecznego. Zamykamy się przed ludźmi, bojąc się odrzucenia i braku akceptacji.

  Niechirurgiczna korekta nosa

  Jeszcze paręnaście lat temu jedynym rozwiązaniem dającym nam poprawę swojego wyglądu były kosztowne operacje plastyczne, dostępne dla małej grupy ludzi. Nie każdy mógł sobie wtedy pozwolić na operację plastyczną. Nawet jeśli się posiadało wystarczające środki finansowe, paraliżował nas strach przed nieudanym zabiegiem. Tak było kiedyś, dziś dzięki postępowi w  medycynie mamy więcej nieoperacyjnych możliwości poprawy naszego wyglądu. Jednym z takich zabiegów jest profiloplastyka, czyli nieoperacyjna korekcja nosa. Dzięki daleko rozwiniętej medycynie możemy poprawić kształt swojego nosa, zniwelować jego nieprawidłowości w postaci graba, asymetrii czy innych nierówności podczas ok. 60-minutowego bezbolesnego zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej.

  Zalety niechirurgicznej korekty nosa

  Korekcja nosa w tym przypadku przynosi natychmiastowe efekty, eliminuje długotrwały okres gojenia się ran, a także daje możliwość kontroli wyglądu podczas samego zabiegu. Efekty niechirurgicznej korekty nosa nie są nieodwracalne tak jak w przypadku chirurgicznej operacji nosa, utrzymują się one średnio do 3 lat. Nie spotkamy się w przypadku tego rodzaju zabiegu korekcji nosa z nożem skalpelem, znieczuleniem, który może wywołać u nas reakcje alergiczne. Do zabiegu lekarz medycyny estetycznej wykorzystuje jedynie cienkie igły, przeznaczone specjalnie do tego celu. Przy ich pomocy wstrzykuje preparaty, tak zwane wypełniacze, aby osiągnąć pożądany efekt. Jedyne, o czym musimy pamiętać to wybór odpowiedniego specjalisty medycyny estetycznej, ponieważ jak w każdym przypadku nieumiejętna ingerencja w nasze ciało może przynieść fatalne skutki w wyglądzie.

  Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie https://timeless.com.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna/operacja-plastyczna-nosa/

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Opinie inline
  Pokaż wszystkie komentarze
  0
  Chętnie poznam Twoją opinię, zostaw komentarz.x